Jakie etui na telefon wybrać? Doradzamy!

Jakie etui na telefon wybrać? Doradzamy!

Zakupiłaś właśnie nowy telefon i chcesz go odpowiednio zabezpieczyć? Naszym zdaniem, jeśli chcesz, aby Twój sprzęt posłużył Ci jak najdłużej, warto ochronić go właśnie za pomocą etui. Taka ochronna obudowa odpowiednio zabezpieczy Twój nowy smartphone przed skutkami upadku. Na jakie etui się zdecydować? W tym artykule doradzimy Ci, jaką obudowę wybrać. Zapraszamy!

Jakie etui na telefon wybrać?

Oferta dostępnych zabezpieczeń na rynku jest przeogromna, można kupić etui zarówno w kiosku przy drodze za zaledwie kilkanaście złotych, jak i etui marki premium za ponad 100 czy 200 zł, a nawet i więcej. Warto jednak pamiętać, ze wysoka cena, nie zawsze idzie w parze z jakością i ochroną, jaką zapewnić ma Ci dane etui. Niekiedy wysoka cena to tak naprawdę koszt marki, od jakiej kupujemy naszą obudowę. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów etui, jakich? Bardzo popularne jest etui przezroczyste, sylikonowe, takim zabezpieczeniem nie zasłonisz obudowy swojego telefonu, nie jest one zbyt grube, przez co wygodnie mieści się w reku. W sklepach znaleźć można także etui typu portfel, taka zamykana obudowa zdecydowanie lepiej zabezpieczy Twój telefon, gdyż chroniony będzie także jego przód. Dodatkowo włożyć możesz do niego wszelkie potrzebne Ci karty czy dokumenty, dzięki czemu możesz wyjść z domu jedynie z telefonem w ręku. Jednak taka obudowa wygląda ciężko, przez co telefon nie prezentuje się zbyt estetycznie, do tego kojarzona jest jednak z ludźmi w nieco starszym wieku. Wybór tutaj należy oczywiście do Ciebie.

Jakie jeszcze etui można znaleźć w sklepach?

Jeśli zależy Ci na konkretnej ochronie swoje smartphone'a, postaw na etui hybrydowe, które ma wysoki poziom ochrony, a do tego wygląda klasycznie i elegancko. Case ten wyprodukowany został z najwyżej jakości materiałów, których zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie Twojego telefonu. Przed zakupem takiego etui na telefon koniecznie upewnij się, że posiada on odpowiedni certyfikat, który poświadcza o jego jakości.

Czym jeszcze zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami?

Jeśli zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu swojego telefonu, poza odpowiednim etui dobierz do niego także mocne szkło, które zabezpieczy Twój ekran przed zarysowaniami i przed popękaniem, które może przydarzyć się, jeśli Twój telefon spadnie z dużej wysokości. Najlepiej sprawdzi się najwyższej jakości szkło hartowane, które jest cienkie, dzięki czemu nie wpływa na komfort użytkowania, a do tego bardzo wytrzymałe, co zapewni Ci najwyższą ochronę telefonu.